Kumsalda Uyuklamak Gibisi Var mı?

Yaz tatili deyince akla çoğu zaman bronzlaşmak  ve hatta güneşte  kavrulmak gelir ,ama benim için hiç de öyle değil.  Ya sabah erken ya da güneşin batışına yakın denizde uzun süreli yüzdükten sonra şöyle sahilde kendimi şezlonga atıp,tamamen gölge bir yerde hafif uyku moduna geçmektir. Ne de güzel ninni gibi gelir ,huzur verir dalga sesleri... Arada  kitap okuyup ,denizde  yüzüp, tekrar uykuya dalmak gibisi var mı?Bu aralar sahilde iki büklüm şezlongu her bulduğu gölgeye taşımaya çalışan biri  görürseniz beni hatırlayın derim! .
Hamaklara da bayılırım ama, hem dalga sesini dibimde duyacağım, hem devamlı gölgede kalacağım ,sahilin hemen yakınında ağaç bulmama pek imkan yok., fakat bu tasarımı ve fotoları gördükten sonra, bunun da imkanlı hale geleceğini gördüm. Artık sadece  ağaç altlarında  değil, havuz kenarında bile  hamak keyfine üstelik de  gölgede uyuyarak varabileceğimi düşündüren  bu tasarımı paylaşmak istedim.

Erik Nyberg & Gustav Ström tarafından tasarlanan bu hamağın adı "wave" hamak. Güneşi kesen ama görüntüyü kapatmayan üst örtüsüyle ve iki kişinin sığablileceği şekilde  tasarlanan hamak Royal Botania şirketi tarafından piyasaya sürülmüş, Şu anda   sahilde şezlonga uzanıp bu yazıyı  okuyan herkese iyi kestirmeler dilerim...
8 yorum:

PINKY FASHION dedi ki...

işte bu tam ihtiyacım olan şey:)

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

@Pinky Fashion,
Şimdi sahilde olmak vardııı:))

pembe kekik dedi ki...

Çok güzel bir tasarım:)

Adsız dedi ki...

Amannn ne güzel!!!!
Sertab Erener'in "kumsaldayım" şarkısı eşliğinde.....
Hayali cihan değer.
Teşekkürler,sevgiler.
L.Ü

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

@Pembe Kekik, bence de harika...

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

@L.Ü., Birazdan Sertab Eerener'in o klibini açıp, azıcık terapi yapmayı düşündüm, teşekkürler:))

çeşnici Handan dedi ki...

Çok güzel imrendim doğrusu. Bayramınız kutlu olsun. Sevgilerimle.

didem dedi ki...

Off nefis! Salona dahi konur. Icine uzan televizyon seyret. Abarttim mi acaba? Ben olsam katlayip heryere gotururdum herhalde.