Günün fotoğrafı; Mucizeler her an her yerde çıksın karşımıza...

Hayat mucizelerle dolu. kök salmış şeyleri bile kesip, umudumuzu  yitirirken, hiç ummadığımız bir yerden yeni başlangıçlar yapabiliyoruz. Bu hafta taptaze başlangıçlar ve mucizelerle dolu olsun bizim için...

6 yorum:

Soy Celeste dedi ki...

¡Hola! ¿Cómo estás? ¡Sí! la vida está llena de milagros, los veo a cada día. Tenemos que estar atentos. Y aún a ladistancia puedo ver que sos muy especial. Deseo que tengas muchos nuevos y lindos comienzos, y que lo que se mantiene en tu vida ¡sea cada día mejor! Un abrazo, otro día pasaré nuevamente.

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

Muchas gracias por esas buenas words.what una palabra maravillosa son. Estoy muy feliz de tener esos amigos como usted que entienden lo que veo una parte acerca de la vida. Mejores deseos, un abrazo:)

Adsız dedi ki...

Güzellikleri görmek ,duyumsamak,gönül gözü ister.Umudu beslemek,yeşertmek te ilişkileri daimi kılmak ta enerji ister,dileğim enerjiyi üretecek,gönül gözümüzü açık tutacak ortamları oluşturalım,sevgiyle ,dostlukla, içbarışla.Hayatı ve anlamını bir kez daha düşünme olanağı verdiğin için teşekkürler.

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

Teşekkür ederim sevgili L.Ü. umarım her an mucizeler bize göz kırpar :))

didem dedi ki...

Hayat guzel suprizlerle dolu. Insana umudunu yitirmemeyi ogretiyor...

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

Sevgili Didem, umarım her daim o güzel surprizlerle karşılaşalım:))yorum için teşekkürler..